Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37868
Stary 30.12.2010, 13:55
Dzizas ludzie ogarnijcie sie. Wielka histeria bo Brozki odchodza. No i co z tego? Zycie toczy sie dalej. Przyjda inni i tez bedzie dobrze. Naprawde wierzycie ze Maaskant z Stanem przyszli do Nas i tak o lekka reka pozwalaja na rozbijanie druzyny? Jesli taki byl zamysl od poczatku to mogli zatrudnic tylko Maaskanta i dac sobie spokoj z dyrektorem sportowym. Sami co chwile podkreslamy ze Stan to czlowiek rozpoznawalny ktory ma glowe do transferow, ktory jest rozpoznawalny na swiecie. Myslicie ze pozowolilby swoim Nazwiskiem firmowac rozbijanie druzyny bez wzmocnien ktore pozowolilby Jej utrzymac a byc moze i zwiekszyc poziom? Do tej pory trzymamy sie tylko faktow prasowych, nikt nawet pismaki nie wiedza co sie dzieje wiec trzeba poczekac do Stycznia jak otworzy sie okno. Ok odejda bracia B? Brawo dla nich, zarobia na emeryture, My ich bedziemy wspominac za zaslugi dla Wiselki, jakos ich pewnie sie uchonoruje i beda nowi ktorych bedziemy wielbic. Tak wiec glowa do gory i z wieksza wiara w ten 2011 rok podejdzmy a moze okazac sie ze jednak klub sie rozwija i idzie w dobrym kierunku. Nawet jesli kadra bedzie sie skladac w wiekszosci z obcokrajowcow.
Odpowiedz cytując