Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11212
Stary 30.12.2010, 13:55
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Najlepiej jakby każda ze stron sporządzała właśnie taki raport, wtedy będziemy mieli dokładniejszy obraz stanu rzeczy i postępu prac.
A ja proponuje aby rzeczony raport sporządzała raz na kwartał osoba niezależna np: emj10 .