westersyl napisał(a):

|
Basałaj strzelił sobie samobója na wstępie swojej kadencji rozp** cała obronę. Teraz dobrał się do napadu. Doszedł do perfekcji w tym co robi, teraz można już opchnąć tylko Małeckiego.
|
Małeckiego i Wilka...
Ale to już pewnie w ramach "wzmacniania się" w letnim okienku transferowym...
Witoldon napisał(a):

|
Zastanów się co piszesz. Klub nie generuje zysków, Cupiał od lat dokłada do interesu.
|
Cupiał od kilku lat nie dokłada do klubu ani złotówki. Co więcej zyski z transferów idą do Tele-foniki.