Wyświetl pojedynczy post
matys2
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37859
Stary 30.12.2010, 13:08
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Basałaj strzelił sobie samobója na wstępie swojej kadencji rozp** cała obronę. Teraz dobrał się do napadu. Doszedł do perfekcji w tym co robi, teraz można już opchnąć tylko Małeckiego.
Małeckiego i Wilka...

Ale to już pewnie w ramach "wzmacniania się" w letnim okienku transferowym...

Witoldon napisał(a):Wyświetl post
Zastanów się co piszesz. Klub nie generuje zysków, Cupiał od lat dokłada do interesu.
Cupiał od kilku lat nie dokłada do klubu ani złotówki. Co więcej zyski z transferów idą do Tele-foniki.
Ostatnio edytowane przez matys2 : 30.12.2010 o godz. 13:16.
Odpowiedz cytując