Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37858
Stary 30.12.2010, 13:06
Gdyby nie to, że w naszym klubie te grube miliony rozejdą się w niewiadomym kierunku, uznałbym to okienko za bardzo korzystne - pozbywamy się Pawełka i dwóch marudów. Spekulacje spekulacjami - za Marcelo jacy to piłkarze nie mieli przyjść, a przyplątała się jakaś Bunoza. Nie zamierzam sypać pewnikami więc napiszę jedynie, iż zapewne ewentualne pieniądze ze sprzedaży bliźniaków nie zostaną przeznaczone na kupno zawodników równorzędnie dobrych lub lepszych.

Zakończę krótko - wierzę w Valckxa. Nie ma ludzi-półbożków, ale jeśli ktoś w tym klubie ma mieć głowę na karku do transferów to tylko on i nasz trener.
Ostatnio edytowane przez Watts : 30.12.2010 o godz. 13:10.
Odpowiedz cytując