|
Gdyby nie to, że w naszym klubie te grube miliony rozejdą się w niewiadomym kierunku, uznałbym to okienko za bardzo korzystne - pozbywamy się Pawełka i dwóch marudów. Spekulacje spekulacjami - za Marcelo jacy to piłkarze nie mieli przyjść, a przyplątała się jakaś Bunoza. Nie zamierzam sypać pewnikami więc napiszę jedynie, iż zapewne ewentualne pieniądze ze sprzedaży bliźniaków nie zostaną przeznaczone na kupno zawodników równorzędnie dobrych lub lepszych.
Zakończę krótko - wierzę w Valckxa. Nie ma ludzi-półbożków, ale jeśli ktoś w tym klubie ma mieć głowę na karku do transferów to tylko on i nasz trener.
Ostatnio edytowane przez Watts : 30.12.2010 o godz. 13:10.
|