westersyl napisał(a):

|
Nie generuje zysku bo co okienko węszą tylko okazji aby kogoś opchnąć. Możemy dostrzec co teraz wyprawiają nasciagali młodych zawodników, Rios, Cikos, Bunoza mając nadzieje na ich sprzedaż, sukcesy sportowe są tutaj na dalszym planie.
|
Tak będziemy trzymać najlepszych zawodników, nie dając im szansy rozwoju i zarobienia 5x większych pieniędzy. Nie jesteśmy Dortmundem nawet nie Auxerre czy Trabzonsporem.
Dudka chciał odejść?
Kuba chciał odejść?
Marcelo chciał odejść?
Głowa chciał odejść?
Cytat:
|
A transfery to nie jest zysk ? Generuje bo ciągle kogoś sprzedajemy za grube miliony.
|
A gra poza własnym stadionem, brak europejskich pucharów i śmieszny dochód z marketingu?