Wyświetl pojedynczy post
Witoldon
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37857
Stary 30.12.2010, 13:04
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Nie generuje zysku bo co okienko węszą tylko okazji aby kogoś opchnąć. Możemy dostrzec co teraz wyprawiają nasciagali młodych zawodników, Rios, Cikos, Bunoza mając nadzieje na ich sprzedaż, sukcesy sportowe są tutaj na dalszym planie.
Tak będziemy trzymać najlepszych zawodników, nie dając im szansy rozwoju i zarobienia 5x większych pieniędzy. Nie jesteśmy Dortmundem nawet nie Auxerre czy Trabzonsporem.
Dudka chciał odejść?
Kuba chciał odejść?
Marcelo chciał odejść?
Głowa chciał odejść?

Cytat:
A transfery to nie jest zysk ? Generuje bo ciągle kogoś sprzedajemy za grube miliony.
A gra poza własnym stadionem, brak europejskich pucharów i śmieszny dochód z marketingu?
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
Odpowiedz cytując