tomasz_19 napisał(a):

|
powiedzmy sobie szczerze, że gdyby te plotki o rzekomym odejściu braci Brożków okazały się prawdą (4 mln euro!!!) to by było coś pięknego! To jest ostatnia szansa, żeby cokolwiek zarobić na Braciach, a taka suma to jak manna z nieba... jedyne co może niepokoić to sposób w jaki zostaną wydane te pieniądze, jeżeli chociaż 1/4 z tego transferu zostanie przeznaczona na wzmocnienia to jestem przekonany, że Stan ma już kogoś na ich miejsce... chodzi oczywiście o napastnika i skrzydłowego.
|
A Ty masz jakas prowizje z tego transferu, ze sie tym tak podniecasz ?
Ile bylo transferów za ogormne sumy, a potem jak trzeba bylo pozyskac kogos potrafiacego prosto kopnąć pilke to kasy nie bylo - chyba czas juz sie nauczyc prostej zasady, ze kasa z transferow nie jest reinwestowana w nowych pilkarzy.
Kazdy kto nosi Wisle w sercu powinien byc przeciwny tym transferom - bo my nie zobaczymy ani Brozkow ani pozytku z tych 4 mln.