Witoldon napisał(a):

|
Zastanów się co piszesz. Klub nie generuje zysków, Cupiał od lat dokłada do interesu.
|
Nie generuje zysku bo co okienko węszą tylko okazji aby kogoś opchnąć. Możemy dostrzec co teraz wyprawiają nasciagali młodych zawodników, Rios, Cikos, Bunoza mając nadzieje na ich sprzedaż, sukcesy sportowe są tutaj na dalszym planie.