Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37851
Stary 30.12.2010, 12:58
Witoldon napisał(a):Wyświetl post
Zastanów się co piszesz. Klub nie generuje zysków, Cupiał od lat dokłada do interesu.
Nie generuje zysku bo co okienko węszą tylko okazji aby kogoś opchnąć. Możemy dostrzec co teraz wyprawiają nasciagali młodych zawodników, Rios, Cikos, Bunoza mając nadzieje na ich sprzedaż, sukcesy sportowe są tutaj na dalszym planie.
Odpowiedz cytując