Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
michi96d
Member
Od: 11.2009
Skąd: koszary
Offline
#
37843
30.12.2010, 12:40
to może klub zostanie sprzedany i przyjdzie jakiś bogaty koleś
michi96d
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michi96d
Znajdź inne posty napisane przez michi96d