westersyl napisał(a):

|
Jeśli włodarze klubu stawiają sobie za cel dobry wynik w europejskich pucharach to ich obowiązkiem jest zatrzymanie zawodnika klasy PAWŁA BROŻKA. 2 mln euro to promocja gdyż w tym przypadku nie byłoby mowy o sprzedaży zwykłego zawodnika. Tym bardziej że Paweł chce tu zostać, Jemu należy dać nowy kontrakt on na to zasłużył swoją postawą nie na przestrzeni jednej rundy a na przestrzeni ostaniach sezonów.
|
A ktoś jeszcze wierzy w te bajeczki o osiąganiu celów w europejskich pucharach?

Zgodnie ze starym znanym przysłowiem "po czynach ich poznacie, nie po słowach" - można spokojnie dojść do wniosku, że sprzedaż po kolei wszystkich najlepszych zawodników i sprowadzanie w ich miejsce taniutkich następców zwiastuje fakt, że celem głownym postawionym przed Basałajem jest odzyskanie maksymalnie dużej ilości kasy, bez nadmiernego inwestowania w klub.
I podejrzewam, że tak samo będzie wyglądało okienko tym razem. Kilku tanich graczy na wypożyczenie, jedna lub dwie "gwiazdy", które 10 lat temu zagrały w jakiejś znanej drużynie itp. Przypomina mi to w pewnej skali ideę działania Odry Wodzisław, która zbierała takich słabych graczy z całej Polski. My będziemy taką Odrą - z europejskim rozmachem, tylko zbierać będziemy niechcianych z całej Europy.
pozdrawiam