|
Akurat Paweł to chłop z charakterem i pokazuje to na boisku. Nie wymięka w meczach o stawkę z silnymi zespołami.
Gdy większość sparaliżowana jak kołki on gra swoje i to mi się u niego podoba. Szkoda by było go sprzedawać niby walcząc o MP na które jest przecież duża szansa. Legia jest słaba, Jagiellonia umie grać tylko u siebie jak pogubią punkty wystarczy ich puknąć na R22.
. .
|