|
nie chcę mi się wierzyć by turcy mieli tyle kasy ....jak zobaczę info na głównej stronie to wtedy uwierzę .... mam też nadzieję ze w klubie wiedzą co robią bo mało co zostanie Polaków...
"c’est en faisant n’importe quoi, qu’on devient n’importe qui !"
|