Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37821
Stary 30.12.2010, 11:22
pysio napisał(a):Wyświetl post
Gdzie połowa mieszkańców chodzi z kałasznikowem lub granatem w plecaku, gdzie nie ma kościołów katolickich, gdzie nie ma cywilizacji, gdzie nie ma żadnych europejskich rozrywek (kin, kręgielni, basenów), gdzie strzela się do białych itp.
To Ty chyba nigdy w Turcji nie byłeś... Pierwszy raz słyszę o czymś takim. Strzela się do białych?!?!?

Baseny, kina i kręgielnie są tam bardziej powszechne niż w Polsce, synu Taką właśnie sieczkę z mózgu robi Wam telewizja, ot co.

Nie wiem, co myśleć na temat ewentualnego transferu Brożków. Na pewno ciężko będzie znaleźć godnych zastępców, bo nie oszukujmy się - dobrych napastników, jak Paweł właśnie, wyszukać łatwo nie jest. Mam jednak wrażenie, że zostaną w Krakowie
Odpowiedz cytując