Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11211
Stary 30.12.2010, 11:12
Ad vocem tego zakładu to dobrze byłoby żeby przy okazji niego co jakiś cykliczny okres (chociażby kwartał) były prezentowane dane na temat ilości budowanych/eksploatowanych dróg, a dodatkowo informacje medialne na temat problemów z nimi związanych. Najlepiej jakby każda ze stron sporządzała właśnie taki raport, wtedy będziemy mieli dokładniejszy obraz stanu rzeczy i postępu prac.

Proponowałbym ustalenie jeszcze ram czasowych zakładu np. 3 miesiące po ostatnim terminie oddania odcinka do użytku. Z niecierpliwością czekam na rozstrzygnięcie zakładu