Ad vocem tego zakładu to dobrze byłoby żeby przy okazji niego co jakiś cykliczny okres (chociażby kwartał) były prezentowane dane na temat ilości budowanych/eksploatowanych dróg, a dodatkowo informacje medialne na temat problemów z nimi związanych. Najlepiej jakby każda ze stron sporządzała właśnie taki raport, wtedy będziemy mieli dokładniejszy obraz stanu rzeczy i postępu prac.
Proponowałbym ustalenie jeszcze ram czasowych zakładu np. 3 miesiące po ostatnim terminie oddania odcinka do użytku. Z niecierpliwością czekam na rozstrzygnięcie zakładu
