Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7689
Stary 30.12.2010, 11:06
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Nie smieje sie z Lecha bo wiem ze nic zrobic nie mogli.
Mogli i próbowali. Jeśli wierzyć gazetom, zapis w kontrakcie dot. klauzuli był obwarowany zapisami, wg których kasa musi wpłynąć do 31 grudnia 2010 z prywatnego konta Peszki. W przeciwnym wypadku klauzula przestaje obowiązywać. Liczyli, że taka zagmatwana sytuacja zniechęci potencjalnych kupców. Nie przewidzieli, że Koeln znajdzie tajemniczego prywatnego inwestora (chociaż podejrzewam, że jest nim menago zawodnika), który te 0,5mln Euro Peszce pożyczy
Jednym słowem chcieli lidera swojej drużyny wyjebać bez mydła z tą klauzulą.
Tymśmieszniej brzmią w świetle tych informacji płacze Amiki, że Koeln się z nimi nie kontaktuje, i że to transfer z ery kamienia łupanego.
Odpowiedz cytując