Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7687
Stary 30.12.2010, 11:02
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

A jeszcze nie dalej niż przedwczoraj zastanawiałem się, jak "mający inne plany urlopowe" piłkarze reagują na ten noworoczny trening :].

Swoją drogą - z tego co mówi Radomski, to ta tradycja nie jest aż tak powszechnie znana jakby chcieli pasiaści, albo Radomski jest wyjątkowo bezczelny.
Albo to i to
Odpowiedz cytując