Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37817
Stary 30.12.2010, 10:50
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
....a tutaj można i zatrudnić milon skautrów tylko co z tego, skoro na polskich boiskach NIE MA perełek.
Myslisz, że na testach to nikogo nie ma?Przyjeżdżają chłopaki z całej polski, ale im się dziękuje bo nie spełniają wymogów nawet na rezerwy młodej Wisły.
Skończcie z tymi utartymi sloganami.
Kolego co za brednie !!! wiesz ilu zdolnych chłopaków jest !!!ten kraj liczy 38 135 876 nie jeden spełnia wymogi tylko tysiące !!!chciał bym ci powiedzieć że nie wszystkich rodziców stać żeby utrzymywać młodego zawodnika ......Masz kasę grasz!!!Kiedyś była słynna szkoła Krakowska procowano z chłopcami od trampkarzy po seniorski wiek.W Polsce o młodym zawodniku mówi się w przedziale od 21 do 26 a to jest policzek w twarz .Młodym zawodnikiem może nazwać się koleś któremu wskoczy mu pierwszy włosek na worku..... i takich trzeba szukać i szkolić,a nie gościa co ma 18 lat

Odpowiedz cytując