Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37807
Stary 30.12.2010, 09:09
Kurde normalnie chcialbym zeby juz byl Nowy Rok to w koncu skoncza sie mam nadzieje spekulacje a w koncu bedziemy miec jakies konkrety.

Co do Brozkow to w sumie uwazam ze jesli ich sprzedamy to na pewno za dobre pieniadze, wszak Holendrzy wiedza jak robic interesy, wiec pewnie za czapke gruszek nikogo (mam nadzieje) nie sprzedadza. Wierze ze Stan ma jakies plany awaryjne na wypadek transferu braci B. Wszak to chyba Jego praca i po to jezdzi po swiecie i zostal u Nas zatrudniony zeby robic transfery i do jak i z klubu. Wierze w Niego i jestem spokojny ze bedzie ok.
Odpowiedz cytując