martonas napisał(a):

|
Ja wiem że do tej pory to tak wyglądało że sprzedawaliśmy i same odpady w zastępstwie przychodziły, ale teraz w przeciwieństwie do lat ubiegłych (pozdro dla Zdzisia) mamy jakichś profesjonalistów od transferów, więc jeśli tylko Stanowi uda się nieco wymaglować prezesa na jakieś transfery gotówkowe to może nie będzie tak źle.
|
Z tymi profesjonalistami to poczekajmy chociaz do jednego udanego transferu, albo do czasu jak dwaj juz sprowadzeni
cokolwiek pokaza :]. Jezeli chodzi o temat Pawla i Piotrka, sprzedac jezeli to faktycznie sa az 4 banki. Mimo ze goscie sa bardzo sympatyczni to ile ja mam czekac az oni wreszcie zacznal prezentowac stabilna forme.