Wyświetl pojedynczy post
WIELKI_CZŁOWIEK
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: i tak nie wiecie gdzie to jest

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37805
Stary 30.12.2010, 04:44
martonas napisał(a):Wyświetl post
Ja wiem że do tej pory to tak wyglądało że sprzedawaliśmy i same odpady w zastępstwie przychodziły, ale teraz w przeciwieństwie do lat ubiegłych (pozdro dla Zdzisia) mamy jakichś profesjonalistów od transferów, więc jeśli tylko Stanowi uda się nieco wymaglować prezesa na jakieś transfery gotówkowe to może nie będzie tak źle.
Z tymi profesjonalistami to poczekajmy chociaz do jednego udanego transferu, albo do czasu jak dwaj juz sprowadzeni
cokolwiek pokaza :]. Jezeli chodzi o temat Pawla i Piotrka, sprzedac jezeli to faktycznie sa az 4 banki. Mimo ze goscie sa bardzo sympatyczni to ile ja mam czekac az oni wreszcie zacznal prezentowac stabilna forme.
czy świat sie zmieni gdy z młodych gniewnych powstaną starzy w....ieni?!?!
Imagine there's no countries. It isn't hard to do. Nothing to kill or die for and no religion too.
Odpowiedz cytując