|
Ja wiem że do tej pory to tak wyglądało że sprzedawaliśmy i same odpady w zastępstwie przychodziły, ale teraz w przeciwieństwie do lat ubiegłych (pozdro dla Zdzisia) mamy jakichś profesjonalistów od transferów, więc jeśli tylko Stanowi uda się nieco wymaglować prezesa na jakieś transfery gotówkowe to może nie będzie tak źle.
|