skeba napisał(a):

Naiwność ludzi jest nieograniczona. Kiedy, powiedzcie mi kiedy po ewidentnych osłabieniach - Wisła Kraków pozyskała zawodników o poziomie zbliżonym do zawodnika, którego sprzedawała ?
Odszedł Błaszczykowski, Kosowski, Zurawski (forma), Frankowski, Uche i nikogo nie sprowadzilismy klasowego na ich miejsce.
Brozki zostaną sprzedane i przyjedzie taki Beto, Rios - i będzie wielkie nic
|
W pełni się zgadzam, dlatego zastrzegłem dwa perspektywiczne wzmocnienia. Jeżeli ma przyjść kolejny Beto to lepiej zostać przy tym co jest.