Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37801
Stary 30.12.2010, 01:01
skeba napisał(a):Wyświetl post
Naiwność ludzi jest nieograniczona. Kiedy, powiedzcie mi kiedy po ewidentnych osłabieniach - Wisła Kraków pozyskała zawodników o poziomie zbliżonym do zawodnika, którego sprzedawała ?

Odszedł Błaszczykowski, Kosowski, Zurawski (forma), Frankowski, Uche i nikogo nie sprowadzilismy klasowego na ich miejsce.

Brozki zostaną sprzedane i przyjedzie taki Beto, Rios - i będzie wielkie nic
W pełni się zgadzam, dlatego zastrzegłem dwa perspektywiczne wzmocnienia. Jeżeli ma przyjść kolejny Beto to lepiej zostać przy tym co jest.
Odpowiedz cytując