Też tak mi się wydaje, że mogą być przerwane budowy. Szczególnie tyczyć się będzie to odcinków obwodnic miast i ekspresówek na zadupiach. Nie ma siły, bo na pewno zabraknie na część z nich kasy.
Staram się być na bieżąco z postępem prac na budowach (w sumie przez pracę muszę być) i dla mnie wyznacznikiem sukcesu programu budowy dróg i autostrad będzie 3000 km oddanych do użytku na koniec 2012 co będzie oznaczało potrojenie ilości dróg ekspresowych i autostrad w naszym kraju w ciągu 5 lat.
