Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37798
Stary 30.12.2010, 00:44
Cytat:
Jeżeli będzie dobra oferta to obydwu sprzedać i w zamian dwa silne ogniwa do gry kombinacyjnej/ataku pozycyjnego. Taki manewr wg mnie byłby z dużym pożytkiem dla całej drużyny.
Naiwność ludzi jest nieograniczona. Kiedy, powiedzcie mi kiedy po ewidentnych osłabieniach - Wisła Kraków pozyskała zawodników o poziomie zbliżonym do zawodnika, którego sprzedawała ?

Odszedł Błaszczykowski, Kosowski, Zurawski (forma), Frankowski, Uche i nikogo nie sprowadzilismy klasowego na ich miejsce.

Brozki zostaną sprzedane i przyjedzie taki Beto, Rios - i będzie wielkie nic
Odpowiedz cytując