Cytat:
|
Jeżeli będzie dobra oferta to obydwu sprzedać i w zamian dwa silne ogniwa do gry kombinacyjnej/ataku pozycyjnego. Taki manewr wg mnie byłby z dużym pożytkiem dla całej drużyny.
|
Naiwność ludzi jest nieograniczona. Kiedy, powiedzcie mi kiedy po ewidentnych osłabieniach - Wisła Kraków pozyskała zawodników o poziomie zbliżonym do zawodnika, którego sprzedawała ?
Odszedł Błaszczykowski, Kosowski, Zurawski (forma), Frankowski, Uche i nikogo nie sprowadzilismy klasowego na ich miejsce.
Brozki zostaną sprzedane i przyjedzie taki Beto, Rios - i będzie wielkie nic