Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7681
Stary 30.12.2010, 00:41. O ile to prawda, to mają "ciekawą" sytuację
Cytat:
Tropem Peszki chcą pójść inni. Stilić jest zdeterminowany, by odejść do Dynama Moskwa, Krivcem interesuje się Roma, Wojtkowiakiem Galatasaray, a Rudnevs marzy o Italii. Nawet Kikut ma propozycję z Salzburga. Atmosfera w szatni popsuła się po tym jak podwyżkę dostał Arboleda. 31-letni Kolumbijczyk dostał 500 tys. euro za podpis i 400 tys. euro pensji za sezon. Reszta graczy jest tym faktem zbulwersowana.
Jeśli choć 1/3 tego tekstu jest prawdą, to... ekipa z Poznania dopiero dotarła do momentu, który Wisła przerabiała już niejednokrotnie (straty po odejściu Kuźby, Żurawia, Kosowskiego, Franka). Sam jestem ciekaw, jak się to wszystko rozwinie.

A tu całość tekstu:
http://ekstraklasa.net/news,36828,ba...akt-peszki.htm
Odpowiedz cytując