Nie tylko ona ma taki cel. To być albo nie być PO, Tuska i całej tej żenującej bandy która dorwała się do władzy na fali "walki z kaczyzmem". TVNy GW, superstacje wraz ze śmiechu wartymi "autorytetami" przez dwa lata rządów PiS wciskało ludziom ciemnotę jak to strasznie jest w Polsce, że demokracja zagrożona, przed wyborami w 2007 debile domagali się zagranicznych obserwatorów "bo PiS sfałszuje wybory". Teraz po historii z Wałbrzycha wiadomo kto kupował głosy. Długu przez trzy lata narobili tyle co wszystkie poprzednie rządy od 89 roku, a mimo to na nic nie ma pieniędzy. Jedno co im wyszło to budowa "orlików" 1500 ich zbudowali. Od wczoraj wiadomo dlaczego tak im dobrze szło. Trawę z Chin wyznaczonej w wymogach przetargowych długości sprowadzała tylko jedna firma w całej Polsce

. "Polska to dziki kraj ..." chciałby się powiedzieć. I tych patałachów dalej popiera ponad 50% Polaków

. Tak wynika z sondaży. Normalnie jakaś kpina. Mówiłem zrobić sondaż na forum to chętnych nie widać. A może nie wolno. Na meczu za transparent patriotyczny PZPN wlepia 20 000 kary. Gdzie my k...a zyjemy? Prezydent zginął w katastrofie, przyczyn dochodzi potencjalny winny, a premier twierdzi, że mu ufa. Kabaret na całego. Albo sie ludzie obudzą, albo będzie taki raj jak przez 50 lat po wojnie. I będziemy znów wysyłać koce do USA bo Olejnik w TVN powie ze tam mają gorzej od nas.