Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1770
Stary 29.12.2010, 23:26
Amika tracac Peszke traci cały swój "ciag" do przodu i kogos kto zrobi jakis ruch .

Po odejsciu Murawskiego ten zespol zmienił sie na minus ,a teraz odchodzi najlepszy gracz.
Kielb jest solidny ale tylko tyle ,półka nizej albo i dwie ....

zobaczymy czy beda sie strali pozyskac kogos "podobnego" stylem gry do Peszki bo tacy zawodnicy to skarb.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując