|
Amika tracac Peszke traci cały swój "ciag" do przodu i kogos kto zrobi jakis ruch .
Po odejsciu Murawskiego ten zespol zmienił sie na minus ,a teraz odchodzi najlepszy gracz.
Kielb jest solidny ale tylko tyle ,półka nizej albo i dwie ....
zobaczymy czy beda sie strali pozyskac kogos "podobnego" stylem gry do Peszki bo tacy zawodnicy to skarb.
|