rikut1906TSW napisał(a):

|
Taki klub jak polityka transferowa :(
|
Wyloguj się.
Jak czytam niektóre posty to mi niedobrze... Sprzedaż Pawła Brożka to dobre posunięcie? Ciekawe kto będzie strzelał bramki. Trzeba być naprawdę naiwnym żeby myśleć, że wydamy całą sumę od turków na transfery. Poza tym nie ma szans znaleźć taniego zawodnika pokroju Pawła, a jeśli nawet to znowu będzie runda w plecy zanim zaskoczy..