Wyświetl pojedynczy post
Sami
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37789
Stary 29.12.2010, 23:15
rikut1906TSW napisał(a):Wyświetl post
Taki klub jak polityka transferowa :(
Wyloguj się.

Jak czytam niektóre posty to mi niedobrze... Sprzedaż Pawła Brożka to dobre posunięcie? Ciekawe kto będzie strzelał bramki. Trzeba być naprawdę naiwnym żeby myśleć, że wydamy całą sumę od turków na transfery. Poza tym nie ma szans znaleźć taniego zawodnika pokroju Pawła, a jeśli nawet to znowu będzie runda w plecy zanim zaskoczy..
Odpowiedz cytując