|
Paweł Brożek od 98 roku w Wiśle , całe dorosłe życie w naszym klubie.
86 bramek w lidze ,następny jako wiślak ma szanse wejść do klubu strzelców 100 bramek.
Dla mnie to ikona klubu i najlepszy napastnik polski.
Nie powinien być w tej chwili sprzedawany.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|