|
Napewno na dzien dzisiejszy cena 4m E za Brożków to cena o wiele zawyżona, są razem warci około 1,5-2 m E.
Jednak nawet gdyby znalazł się jakiś naiwniak i zapłacił by nam owe 4M to nie jestem przekonany czy byli byśmy wstanie zastąpić Pawła. Doświadczenie uczy, że niestety po sprzedaży kluczowych zawodników za grubą kasę zawsze zapychaliśmy dziury odpadami.
Pozatym moja Wisełka, to nie jest klub w którym gra 5 czarnych, czworo zawodników z bałkanów, Izraelczyk, Jamajczyk za chwile pewnie dołączy kolejny "Wiślak" z krwi i kość pochodzenia Kambodża, i Bóg wie kto jeszcze. A jedyni Polacy to my, kibice na trybunach.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
|