Haidar napisał(a):

Witam. Mam pytanie co do suplementów. Co polecacie zapodać po 1 cyklu mono kreatyny i miesiącu przerwy? Mój cel to wzrost masy mięśniowej i siły, potrzeba mi na pewno paru kilogramów ( obecnie pije gainera raz dziennie ale już sie kończy ).
Pozdrawiam
|
Jak jestes dopiero po 1szym cyklu na kreatynie to ja na Twoim miejscu wzialbym jablczana, a pozniej dopiero jakies stacki i boostery. No i jak juz wyzej pisali miska, miska i jeszcze raz miska. Gainer tylko w przypadku brakow w diecie, inaczej Cie zaleje

ryż, makaron, mieso, jaja, ryby, orzechy, warzywa i owoce, oczywiscie bilans kcal dodatni i urosniesz.