Wyświetl pojedynczy post
Blondas
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Prądnik Biały/Strusia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1166
Stary 29.12.2010, 22:41
Haidar napisał(a):Wyświetl post
Witam. Mam pytanie co do suplementów. Co polecacie zapodać po 1 cyklu mono kreatyny i miesiącu przerwy? Mój cel to wzrost masy mięśniowej i siły, potrzeba mi na pewno paru kilogramów ( obecnie pije gainera raz dziennie ale już sie kończy ).

Pozdrawiam
Jak jestes dopiero po 1szym cyklu na kreatynie to ja na Twoim miejscu wzialbym jablczana, a pozniej dopiero jakies stacki i boostery. No i jak juz wyzej pisali miska, miska i jeszcze raz miska. Gainer tylko w przypadku brakow w diecie, inaczej Cie zaleje ryż, makaron, mieso, jaja, ryby, orzechy, warzywa i owoce, oczywiscie bilans kcal dodatni i urosniesz.
Odpowiedz cytując