Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37785
Stary 29.12.2010, 22:31
Waldi69 napisał(a):Wyświetl post
Co do Jamajczyka, Ghanijczyka, Serba czy Słowaka to zróbny na Boga w końcu jakiś transfer!!!
Okienko transferowe jest zamknięte mistrzu.
Odpowiedz cytując