Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37782
Stary 29.12.2010, 21:59
Em... Ale o czym ta dyskusja. Paweł Brożek w Trabzonsporze? Ten temat pojawia się co pół roku od ładnych trzech lat. Jeżeli tak strzępicie języki teraz, to się boję co będzie jak Paweł naprawdę pójdzie do Turków. Wrzućcie na luz. Święta za nami, nowy rok przed nami, na pewno macie coś lepszego do roboty.
Odpowiedz cytując