|
Em... Ale o czym ta dyskusja. Paweł Brożek w Trabzonsporze? Ten temat pojawia się co pół roku od ładnych trzech lat. Jeżeli tak strzępicie języki teraz, to się boję co będzie jak Paweł naprawdę pójdzie do Turków. Wrzućcie na luz. Święta za nami, nowy rok przed nami, na pewno macie coś lepszego do roboty.
|