Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1768
Stary 29.12.2010, 21:56
cieniek napisał(a):Wyświetl post
Na odejściu Peszki sportowo tracą, ale tylko w LE. W e-klasie koleś i tak już nie potrafił się zmusić do większego wysiłku. Poza tym mają świetnego Kiełba, który sprawi, że zaboli mniej. Za to jeśli chodzi o klimat w szatni transfer na duży plus.
Wypożyczenie połowy swoich napastników do Larissy można skwitować uśmiechem
Nie wiem, czy tylko w LE. 3 gole i 1 asysta - biorąc pod uwagę, że Amikowcy i tak grali fatalnie w lidze, nie jest to wynik tragiczny. A przecież Peszko robił swoimi rajdami sporo zamieszania, przez co inni zawodnicy mieli więcej miejsca.

Jakoś nie podzielam zachwytów nad Kiełbem. Moim zdaniem to zawodnik o klasę gorszy od Peszki.

Odejście Peszki jest z pewnością sporym osłabieniem, bo to był najlepszy obok Mierzejewskiego skrzydłowy ligi. Do tego odszedł za półdarmo, więc jest to spora strata.

Czy poprawi to atmosferę w szatni? Niby czemu ma poprawić? Jeden z filarów drużyny uciekł z okrętu przed decydującymi meczami w LE i na wiosnę w lidze.

A Tsimbamba? Cóż, on i tak nic nie grał.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując