Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37781
Stary 29.12.2010, 21:46
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie.Być może dla nas Brożek jest o wiele więcej wart niż powiedzmy te 2 mln ale jeśli chodzi o obiektywną wartość piłkarza Pawła Brożka - na rynku - to 2 miliony to cena jak dla mnie nawet zawyżona a na pewno nie za mała.
Z jednej strony tak - niebawem 28 letni piłkarz z Ekstraklasy wiecej warty nie jest
Ale z drugiej strony po ewentualnej sprzedaży Brozka zostajemy praktycznie bez napastników
CZyli musimy w jego miejsce pozyskac 2, szczególnie, że ściągając z zagranicy piłkarz dochodzi ryzyko braku aklimatyzacji itp.
Podsumowujac, moim zdanie sprzedaż Pawła za 2 mln E nam sie nie opłaca
nawet jeśli odpowiada bądź przewyższa jego obecną wartość
Szczególnie, że ostatni dobry transfer napastnika to zdaje się ...wypożyczenie Kuźby w 2002 roku
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując