Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37776
Stary 29.12.2010, 20:49
Tak czytam kim się interesuje a później z kim się Wisła nie porozumiała i zastnawia mnie czyja to jest sprawka, te wszystkie szumy medialne.
Czy to dziennikarze sami sobie wymyślają cel transferowy, a później sami ten cel kasują ?(zawsze 2 artykuły można napisać)A może z klubu wychodzą te śmieszne newsy ?
Chciałbym wierzyć, że to jednak ta pierwsza ewentualność i ludzie z klubu nie manipulują kbiicami.
Ostatnio edytowane przez tofik : 29.12.2010 o godz. 20:54.
..
Odpowiedz cytując