http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Teraz czekamy na dalsze wiadomości w sprawie Jamajczyka i Ghańczyka

Moim zdaniem Piotrka za 500-600 tys euro można z czystym sumieniem oddać, natomiast Paweł powinien zostać bo nikogo lepszego na ta rundę nie znajdziemy, a kasa za niego i tak nie pójdzie na wzmocnienia.