Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37774
Stary 29.12.2010, 20:38
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Teraz czekamy na dalsze wiadomości w sprawie Jamajczyka i Ghańczyka
Moim zdaniem Piotrka za 500-600 tys euro można z czystym sumieniem oddać, natomiast Paweł powinien zostać bo nikogo lepszego na ta rundę nie znajdziemy, a kasa za niego i tak nie pójdzie na wzmocnienia.
Odpowiedz cytując