Nienawidzę okresu przerwy zimowej i tej medialnej burzy. Kto odejdzie kto przyjdzie. Staram się już nawet tego nie czytać. Ale jakby tak pozbierać kilka faktów to na wiosnę nie mamy bramkarza, i naszego najlepszego napastnika. Do tego kilku nowych graczy z zachodniego szrotu

Gdy się to sprawdzi będzie jeszcze większa wieża Babel i kolejne pół roku na zgrywanie. W takich okolicznościach to możemy i trenera stracić za brak wyników.