Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37773
Stary 29.12.2010, 20:36
Nienawidzę okresu przerwy zimowej i tej medialnej burzy. Kto odejdzie kto przyjdzie. Staram się już nawet tego nie czytać. Ale jakby tak pozbierać kilka faktów to na wiosnę nie mamy bramkarza, i naszego najlepszego napastnika. Do tego kilku nowych graczy z zachodniego szrotu Gdy się to sprawdzi będzie jeszcze większa wieża Babel i kolejne pół roku na zgrywanie. W takich okolicznościach to możemy i trenera stracić za brak wyników.
What's new?

Odpowiedz cytując