Cytat:
|
Brożek pchnięty za 2 mln to dar od losu- chłop blisko 28 letni, strzelający w sumie kilkanaście goli rocznie w słabiutkiej lidze, co najwyżej 3 napastnik kadry.
|
Dar od losu chyba dla tego kto go kupi bo 2 mln euro za piłkarza tej klasy to promocja.
Od kilku sezonów Paweł jest wiodącą postacią wislackiej ofensywy, ryzykuje zdrowie dla tego klubu. Nawet w tym słabszym sezonie spowodowanym niezbyt dobrze zaleczoną kontuzja Paweł był najlepszym strzelcem i asystentem w drużynie.
Gdyby nie jego dobra postawa w tej rundzie rozmawialibyśmy na tym forum w innych nastrojach.
Budowanie klubu nie polega rozp** tego co dobre bo niestety od tego zaczął prezes Basałaj. Sprzedaż Paweła Brożka za tak żałosną kwotę będzie dla mnie kolejnym skandalem po tym jak oddalismy Arka Głowackiego.