|
4 mln euro to dwa razy za dużo za pakiet bliźniaków. Moim zdaniem należy ich sprzedać jak najszybciej. Mają po 28 lat, ze 2 - 3 lata pograją jeszcze na dobrym poziomie a potem będzie jak z Żurawskim.
Co Wiśle da, że Brożek te 3 lata jeszcze u nas pogra? Strzeli może po 10 - 15 bramek na sezon i tyle. Za 1 mln euro można wyszperać zawodnika podobnej klasy na Łotwie (Rudnevs nawet jest lepszy) czy Białorusi (Krivets) czy Bułgarii (Genkov). Ten Jamajczyk ponoć jest naprawdę dobry, niedługo porównywalny poziom do Brożka osiągnie Nwaogu. Są ciekawi głodni gry i sukcesów zawodnicy znacznie tańsi niż Paweł.
Poza tym Brożki wykazują syndrom wypalenia. W Wiśle osiągnęli już wszystko. A pewnego poziomu niestety nie przeskoczą. Więc jak jest taka kasa, to szkoda się nawet zastanawiać...
|