|
Jak oglądam taką Monikę Olejnik to myślę że ta baba chcę za wszelką cenę udowodnić że za katastrofą smoleńską winny jest prezydent Kaczyński i pewnie w jej chorym mózgu kotłują sie myśli że najlepiej dla społeczeństwa byłoby by wskazanie bezpośrednio i pośrednio na wine Kaczyńskiego w katastrofie i najlepiej dla niej jakby go wykopali z Wawelu i gdzieś na uboczu na jakimś żydowskim cmentarzu pochowali.
Przepraszam za treść ale szlag człowieka trafia jak ogląda i słyszyą tą chorą psychicznie kobietę!
|