Wyświetl pojedynczy post
moce
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37768
Stary 29.12.2010, 20:10
prawdziwy wysyp transferowych hitow dzis mamy az strach pomyslec co bedzie w styczniu
jesli chodzi o braci Brozkow bo ta wiadomosc wywolala najwieksze poruszenie chociaz nie koniecznie transfer za 4 banki zastanowmy sie co bedzie dla naszego klubu najlepsze Piotrek- Maaskant nie widzi go w pierwszej jedenastce w najblizszym okresie raczej nie zanosi sie na jego wystepy sa dwie opcje albo przeczekac Maaskanta az odejdzie zostawiajac Piotrka w alternatywie dla nastepnego szkoleniowca moze nastepny na niego postawi w tym czasie wypozyczyc go gdzies aby gral druga opcja to sprzedaz zakladajac ze nasz klub bedzie sie piol w gore Piotrek moze byc po prostu za slaby dla wisly Pawel-ostatnia sezon nie byl az tak udany jak wszyscy tego bysmy chcieli ta runda tez pozostawila wiele do zyczenia ma przeblyski ale to za malo dla klubu ktory chce walczyc o zaistnienie w europie jest jednak jedno ale wszyscy wiemy na co stac Pawla i jak groznym jest napastnikiem opcja pierwsza zostawiamy go w wisle i wiezymy ze wroci do szczytowej formy lub sprzedajemy i liczymy ze na jego miejsce trafi wartosciowy zawodnik albo jeszcze lepiej dwoch wartosciowych zawodnikow nie jest to latwy wybor ale jak dla mnie era Brozkow w wisle przemija i sprzedaz byla by rozsadnym rozwiazaniem
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując