Lewandowski odszedł mimo wszystko po sezonie w którym Lech zdobył mistrzostwo a on został królem strzelców. Sezon wcześniej dobre występy w europie i już regularnie grywa w reprezentacji. Dodatkowo na jego korzyść przemawia wiek.
Brożka za niezła cenę można było sprzedać jak zostawał dwa razy królem strzelców. Teraz ma za sobą słaby okres i nikt za niego wielkiej kasy nie da.
Myślę że Paweł powinien zostać, znaleźć mu konkurenta do ataku, niech spokojnie przepracuje okres przygotowawczy i nie raz będziemy się cieszyć z jego bramek.
Gwarancji że znajdziemy nowego snajpera poziomem zbliżonym do Pawła nie ma.