Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37766
Stary 29.12.2010, 19:47
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
2 mln za Pawła nikt nie da To znajdź mi piłkarza jego klasy za 3 mln,będzie cięzko


Lewandowski poszedł za 4mln czy 4,5mln a my za Brożka nie możemy 2 lub 3 mln brać


A co do Wisły,mamy problem z obroną a pozbywamy się Napastników WTF
Lewandowski odszedł mimo wszystko po sezonie w którym Lech zdobył mistrzostwo a on został królem strzelców. Sezon wcześniej dobre występy w europie i już regularnie grywa w reprezentacji. Dodatkowo na jego korzyść przemawia wiek.
Brożka za niezła cenę można było sprzedać jak zostawał dwa razy królem strzelców. Teraz ma za sobą słaby okres i nikt za niego wielkiej kasy nie da.
Myślę że Paweł powinien zostać, znaleźć mu konkurenta do ataku, niech spokojnie przepracuje okres przygotowawczy i nie raz będziemy się cieszyć z jego bramek.

Gwarancji że znajdziemy nowego snajpera poziomem zbliżonym do Pawła nie ma.
Odpowiedz cytując