Brzytwa128 napisał(a):

Na czym opierasz jego klasę?
Za historię kasy nikt nie wyłoży. A Brożek w ostatnich sezonach nie ma możliwości się nawet pokazać. Nie wierzę, że jakikolwiek klub by ryzykował i dawał dużą kasę za wielką niewiadomą.
|
Na osiągnięciach,str wcześniej patrz