|
Na czym opierasz jego klasę?
Za historię kasy nikt nie wyłoży. A Brożek w ostatnich sezonach nie ma możliwości się nawet pokazać. Nie wierzę, że jakikolwiek klub by ryzykował i dawał dużą kasę za wielką niewiadomą.
Za 3 bańki to tylko raz Fulham chciało go kupić. Naprawdę uważasz, że dorównuje klasą Żurawskiemu przy transferze do Celticu?
Lewandowski raz, że grał w pucharach, dwa że miał lepsze ostatnie sezony, trzy że jest młodszy i cztery miał farta, że się na niego uparli.
Ostatnio edytowane przez Brzytwa128 : 29.12.2010 o godz. 19:41.
|