Brzytwa128 napisał(a):

Czy wyście powariowali?
Za 4 bańki euro to luzem można kupić fajnego napastnika. Tylko kto da tyle za Brożków? Za Pawła 2 nikt nie da, a za Piotrka to nie wiem jakim cudem 0,5 mln by się uzbierało, bo ławę grzeje i kończy mu się kontrakt niedługo.
Tak więc maksymalna oferta to 2 mln za nich obu, chyba że Turcy zwariowali.
|
2 mln za Pawła nikt nie da

To znajdź mi piłkarza jego klasy za 3 mln,będzie cięzko
Lewandowski poszedł za 4mln czy 4,5mln a my za Brożka nie możemy 2 lub 3 mln brać
A co do Wisły,mamy problem z obroną a pozbywamy się Napastników

WTF