Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37763
Stary 29.12.2010, 19:34
Brzytwa128 napisał(a):Wyświetl post
Czy wyście powariowali?

Za 4 bańki euro to luzem można kupić fajnego napastnika. Tylko kto da tyle za Brożków? Za Pawła 2 nikt nie da, a za Piotrka to nie wiem jakim cudem 0,5 mln by się uzbierało, bo ławę grzeje i kończy mu się kontrakt niedługo.

Tak więc maksymalna oferta to 2 mln za nich obu, chyba że Turcy zwariowali.
2 mln za Pawła nikt nie da To znajdź mi piłkarza jego klasy za 3 mln,będzie cięzko


Lewandowski poszedł za 4mln czy 4,5mln a my za Brożka nie możemy 2 lub 3 mln brać


A co do Wisły,mamy problem z obroną a pozbywamy się Napastników WTF
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 29.12.2010 o godz. 19:37.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując