Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37756
Stary 29.12.2010, 19:13
Jeżeli teoria spiskowej wyprzedaży jest słuszna, to kwota 4 mln eur ma pogodzić kibiców z transferem "ZA TAKĄ KASĘ". Drugi krok to będzie 3 mln - i stwierdzenie no nie jest tak źle. A następnym sprzedaż za 2-2,5 mln góra, kiedy większość będzie i tak już pogodzona z odejściem naszego najlepszego napastnika ostatnich lat.

W kupienie za mniejsze pieniądze lepszego napastnika od Brożka nie chce mi się wierzyć (Dlaczegóż to Turcy sami tego nie mogliby zrobić? Lubią kasę wywalać?). Sprzedawać takich zawodników można mając w klubie ich potencjalnych następców. A i taki potencjalny następca - jak dowodzą losy samego Pawła - przez jakiś czas może nie spełniać oczekiwań.

Paweł - pamiętaj o losach Szymkowiaka. Co by teraz nie mówił, to wolał przedwcześnie zakończyk karierę niż tam siedzieć!
Odpowiedz cytując