Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7664
Stary 29.12.2010, 19:10
Naprawdę jak czytam czasem niektóre komentarze to aż korci mnie aby do marca dać sobie spokój z newsami sportowymi.

Dlaczego Peszko miał taką niską sumę odstępnego? Bo łaskawie raczył zostać latem w Amice z pensją 250 tys. euro rocznie w zamian za nie podwyższanie sumy odstępnego. Pogo i s-ka mieli świadomość, że i tak Peszko wkrótce od nich ucieknie, ale przez tą rundę pomógł im w LE przez co zarobili dodatkowe pieniądze. Poza tym nie sądzę, żeby ktoś dał za Peszkę ze 2-3 mln euro, więc z jego perspektywy zagwarantowanie sobie niskiej sumy odstępnego było dobrym krokiem.

Ciekawe jakie ruchy teraz poczyni Amika, bo chwilowo ich siła ognia nie powala i nie będą w stanie walczyć na 3 frontach z:

Rudnevsem i Ślusarskim na szpicy oraz z Wilkiem, Krivetsem i Kiełbem na skrzydłach.
Powód: double Rudnevs
Ostatnio edytowane przez emj10 : 29.12.2010 o godz. 19:13.
Odpowiedz cytując