|
Naprawdę jak czytam czasem niektóre komentarze to aż korci mnie aby do marca dać sobie spokój z newsami sportowymi.
Dlaczego Peszko miał taką niską sumę odstępnego? Bo łaskawie raczył zostać latem w Amice z pensją 250 tys. euro rocznie w zamian za nie podwyższanie sumy odstępnego. Pogo i s-ka mieli świadomość, że i tak Peszko wkrótce od nich ucieknie, ale przez tą rundę pomógł im w LE przez co zarobili dodatkowe pieniądze. Poza tym nie sądzę, żeby ktoś dał za Peszkę ze 2-3 mln euro, więc z jego perspektywy zagwarantowanie sobie niskiej sumy odstępnego było dobrym krokiem.
Ciekawe jakie ruchy teraz poczyni Amika, bo chwilowo ich siła ognia nie powala i nie będą w stanie walczyć na 3 frontach z:
Rudnevsem i Ślusarskim na szpicy oraz z Wilkiem, Krivetsem i Kiełbem na skrzydłach.
Powód: double Rudnevs
Ostatnio edytowane przez emj10 : 29.12.2010 o godz. 19:13.
|