Simao1 napisał(a):

Wiesz, teoretycznie to prawda, ale mogli o tym pomyśleć trochę wcześniej. Nie czarujmy się, zdawali sobie doskonale sprawę, że po dobrych występach w LE, Peszko może wzbudzić zainteresowanie, dlatego też zaoferowanie lepszych warunków przez pewien czas nie godziło w ich interesy, tym bardziej, że po 2-3 miesiącach i tak byłby sprzedany za dużo lepsze pieniądze.
Kolejny dowód na to, że Amica nie potrafi zarządzać klubem...
|
Szkoda, że w wakacje Peszko już dostał nowy kontrakt, a kwestia wykupu została zmieniona w taki sposób, że od 1.01.2011 nie obowiązywałaby klauzula odstępnego. To faktycznie nie umieją zarządzać klubem i 'mogli o tym pomyśleć trochę wcześniej'. Weź się zastanów, a później cokolwiek pisz...