Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7661
Stary 29.12.2010, 19:02
Ogólnie mam wrażenie że Peszko obrywa od kibiców tylko dlatego że jest Polakiem (na tej stronie pewnie wpływ ma że gra w Lechu). Gdyby to była mowa o zagranicznym zawodniku to od razu by pisano jak to gość jest profesjonalny i o wszystko dba.
Niemieckiego nie umie i nikt od niego na razie tego nie wymaga, plus dla gościa że chce wiedzieć co podpisuje. A czepianie się że chce mieć GPS w samochodzie jest śmieszne.
Odpowiedz cytując