|
Ogólnie mam wrażenie że Peszko obrywa od kibiców tylko dlatego że jest Polakiem (na tej stronie pewnie wpływ ma że gra w Lechu). Gdyby to była mowa o zagranicznym zawodniku to od razu by pisano jak to gość jest profesjonalny i o wszystko dba.
Niemieckiego nie umie i nikt od niego na razie tego nie wymaga, plus dla gościa że chce wiedzieć co podpisuje. A czepianie się że chce mieć GPS w samochodzie jest śmieszne.
|