Wyświetl pojedynczy post
ceniu
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6174
Stary 29.12.2010, 18:43
coś mi się wierzyć nie chce. moim zdaniem wydygali się że laska coś sobie po tym zrobi i wydali to oświadczenie aby załagodzić sytuację. druga opcja to nie mieli jej zgody na publikacje a i tak wydali więc poszli na ugodę dali to oświadczenie i pewnie jakąś kasę dla niej. zresztą oglądnijcie resztę filmów. i co dalej sądzicie że są reżyserowane?
Odpowiedz cytując