Siwy_89 napisał(a):

Tak, drozd. Przerwą zaraz budowę 1400 km dróg <lol>
Ale tym razem widzę inne źródło - Gazeta Prawna. Skoro oni tak napisali, to trzeba im wierzyć. 
Zobaczymy za jakiś czas, czy zejdą wykonawcy z placów budowy ;-)
|

Nie wierz Gazecie Prawnej, nie wierz Rzeczpospolitej wierz Siwemu bo on jest optymista.
Co z S7 w Krakowie, co z obwodnicą Skawiny? Kasa na przygotowanie projektu wydana, a budowy nie będzie, kto za to płaci? Na projekt i pozwolenia dla S7 poszło 8 mln. Papiery są aktualne czasowo. Kto będzie płacił jeszcze raz za to samo? Zdejm chłopie klapy z oczu ...